fbpx

Zaoszczędzisz minimum 790 zł miesięcznie

dzięki kilku prostym zasadom z nowego e-booka z serii Proste Less Waste


Najnowszy e-book to raport finansowy,
opisujący naszą drogę do oszczędzania
w duchu less waste.

Szczegółowo rozpisane 25 kroków pozwoli Ci wprowadzić w życie nawyki, które bezboleśnie pozostawią w Twoim portfelu kilkaset złotych każdego miesiąca.

Wprowadź skuteczne zmiany w życiu domowym, robieniu zakupów, gotowaniu i planowaniu, a gwarantujemy Ci oszczędności na poziomie
790 zł co miesiąc.

OSZCZĘDZANIE W DUCHU LESS WASTE
Kup nasz skuteczny sposób na oszczędzanie
Kup E-Book
19zł
ZESTAW E-BOOKÓW O ŻYCIU, GOTOWANIU I OSZCZĘDZANIU W DUCHU LESS WASTE
gratis
Otrzymaj nasz najnowszy e-book ze skutecznym sposobem na oszczędzanie GRATIS przy zakupie zestawu e-booków o życiu i gotowaniu w duchu less waste.
Kup Zestaw
59zł
 •  Pieniądze to rzecz, o której oboje z mężem myślimy dość często. Nigdy nie ma ich zbyt wiele, rzadko udaje nam się coś odłożyć.

  Życie w dużym mieście jest szybkie i drogie, zdecydowaliśmy się na Gdańsk, bo liczyliśmy na więcej możliwości pracy. Przyznam, że idea less waste nie była mi zbyt dobrze znana, jedynie obiła mi się o uszy. Po przeczytaniu ebooków stwierdziłam, że mimo wszystko niektóre reguły już dawno wprowadziłam do naszego życia. Ale bardzo chciałam sprawdzić, czy uda mi się, na bazie Twoich doświadczeń z oszczędzaniem, wydawać mniej.

  W ciągu miesiąca zaoszczędziłam około 800 zł. Dokładnie tak! Jestem bardzo szczęśliwa. I mam motywację, by jeszcze więcej oszczędzać, bo czytając ebooki stwierdziłam, że mam masę rzeczy do nadrobienia. Już nie mogę się doczekać! 

  Asia / 31 lat

   

  Joasia, 31 lat, Gdańsk
 • Jestem wielką fanką less waste, ale mój chłopak, delikatnie mówiąc, ignoruje ten temat. Dlatego propozycja, by przekonać go poprzez pieniądze od razu mi się spodobała.

  Korzystamy z e-booka z przepisami na dania z resztek (co samoistnie stało się nową zajawką mojego chłopaka), dzięki czemu w tym miesiącu jesteśmy do przodu o około 530 zł. W to wlicza się również fakt, że trzy razy zrezygnowaliśmy z wyjścia na pizzę, bo zrobiliśmy ją sami w domu.  Nie wiem, ile byśmy zaoszczędzili, gdybyśmy wprowadzili w życie wszystkie wskazówki z raportu, pewnie dużo więcej, ale myślę, że jak na początek, to całkiem nieźle nam poszło. Plan na kolejne tygodnie to rezygnacja z wody w butelkach na rzecz wody z kranu. Woda w kranie w Warszawie nie powala, więc musimy się do tego bardziej przygotować. Trzymaj kciuki!

  Marta / 24 lata

  Joasia, 31 lat, Gdańsk
 • Zaciekawiłaś mnie.  Choć z jednej strony całkiem dobrze nam się żyje, nie mam problemu z płynnością finansową, to jednak to właśnie ilość złotówek, jakie udało Ci się oszczędzić, były impulsem do tego, by zwrócić uwagę na nasze domowe nawyki.    

  Less waste sprawiło, że w tym miesiącu mamy dodatkowy budżet na przyjemności. Najlepsze jest to, że nawet nie musiałyśmy za bardzo się starać. Ale też pokazało, że niezbyt odpowiedzialnie podchodziłam do tej pory do zakupów. Tłumaczę sobie to tym, że w pracy jestem skrupulatna do przesady, a w domu pozwalam sobie na więcej luzu. Jak widać, trochę z nim przesadziłam. Daj mi czas do grudnia, będę w oszczędzaniu mistrzem”.

  Anna / 44 lata

  Joasia, 31 lat, Gdańsk
prev next
Oszczędzaj aż 790 zł miesięcznie w niezwykle prosty sposób!
OSZCZĘDZAJ TERAZ

Napisz do nas, czekamy.